Gizlilik Politikası

  • Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş., müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
  • Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında; sadece Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. bünyesinde kullanılmaktadır.
  • Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş., üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
  • Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş., e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.
  • Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. müşterilerine daha özel ve etkin bir yatırımcı deneyimi yaşatmak amacıyla Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’in iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
  • Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri onayı ile değiştirebilmektedir.Yetkililer dışında başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  • Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.
  • Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. güvenli müşteri alanında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.1024 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Haftaiçi : 09.00-18.00 arası her türlü sorunuz için; info@alnusfx.com
+90 212 213 08 00 Pbx nolu çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz.

Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskinkalem Sokak No:27/8
Şişli İstanbul / Türkiye